oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ O FIRMIE ˇ NASZA OFERTA ˇ TECHNOLOGIA ˇ GALERIA ˇ KATALOG PROJEKTÓW ˇ PREZENTACJA VIDEO ˇ KONTAKTStyczeń 17 2019 05:34:41
Budujemy naprawdę szybko...
Image and video hosting by TinyPic
Nawigacja
Strona Główna
O FIRMIE
NASZA OFERTA
TECHNOLOGIA
KATALOG PROJEKTÓW
PREZENTACJA VIDEO
KONTAKT
Odwiedź nas na ALLEGRO:
Nasza GALERIA
Licznik Odsłon
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: zielonydom
TECHNOLOGIA

Budowa ściany zewnętrznej (70 mm, 100 mm, 120 mm oraz 150 mm) grubości deski profilowanej świerkowej na potrójne pióro i wypust. Na wszystkich rogach i skrzyżowaniach ścian są od 10cm do 15cm wystające łepki. Pomieszczenie w takim domu, dzięki naturalnemu drewnu i optymalnemu ociepleniu mają niepowtarzalna atmosferę. Proces osiadania domu przebiega jednolicie ponieważ wszystkie belki znajdują się w tej samej wilgotności i temperaturze otoczenia od 17% do 20%.

Image and video hosting by TinyPic

Ściany szczytowe w domach z mieszkalnym poddaszem mogą być w tej samej technologii jak parter lub w szkielecie obite regipsem lub szalówką. Ściany działowe poddasza mogą być takie same jak w parterze domu lub w szkielecie obite regipsem lub szalówką.

Dach dwuspadowy o kącie nachylanie takim jak wskazane jest w projekcie o konstrukcji krokwiowo - jędkowej. Grubość krokwi musi być zgodna z obliczeniami statystycznymi. Dach ocieplony jest 200mm wełny mineralnej, a od zewnątrz obity struganą szalówką. Okapy o szerokości 50 cm wokół domu o ile Klient nie zleci inaczej. Konstrukcja dachowa pokryta jest deską dachową i folią dachową.

Na życzenie klienta możemy wykonać konstrukcję tarasową opartą na fundamencie według projektu gdzie podłoga tarasu wyłożona będzie deską tarasową o oszlifowanych brzegach. Barierki tarasowe i balkonowe wykonywane są z bala o grubości takiej jak ściana domu.

Konstrukcja podłogi wraz z dociepleniem pokryta jest płytą podłogową (na życzenie Klienta płytę podłogową możemy zastąpić deską podłogową lub innym materiałem.

Istnieje możliwość zastąpienie grupy montującej dom jedynie jednym naszym pracownikiem prowadzącym montaż, ale dopiero po omówieniu szczegółów z Klientem.

Nasza firma może ograniczyć się do montażu samej konstrukcji domu, a pozostałe prace klient może wykonać we własnym zakresie. Przed rozpoczęciem montażu domu musi być wykonany fundament (ewentualnie podpiwniczenie lub płyta fundamentowa) według projektu. Wszystkie otwory w fundamencie np. klatki schodowe muszą być odpowiednio zabezpieczone a teren wokół fundamentu musi być wyrównany. Konstrukcja stropu składa się z widocznych belek stropowych o wymiarach zgodnych z obliczeniami statystycznymi oraz z warstwy materiału izolacyjnego i dźwiękochłonnego.

Plac budowy powinien być dostępny dla samochodów ciężarowych. Koszt ewentualnego przeładunku lub ręczne przenoszenie ładunku na odległość ponad 20m będzie dodatkowo doliczony.

right border
unten links unten rechts


65533 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie